Finał programu "Lekkoatletyka dla każdego"

W Toruniu ( 14.12.2018 ) rozegrany został ogólnopolski finał Lekkoatletyka dla Każdego. Zawody te uważane są jako Halowe Mistrzostwa Polski w kategorii 14-15 lat. Województwo Śląskie reprezentowało trzech zawodników CKS Budowlani. Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Najefektowniej zaprezentował się Michał Piątek, który startował na dystansie 1000 m. Nasz zawodnik wywalczył srebrny medal z rekordem życiowym 2:40,87 min. Złoty medal przegrał zaledwie o 0,01 sekundy. Konrad Simiński wystartował na dystansie 600 m. Wynikiem 1:30,64 min zajął 7 miejsce. Radosław Bartłomiejczyk województwo nasze reprezentował w biegu na dystansie 60 m przez płotki. Jego wynik to 9,28 s. Co dało mu 9 lokatę. Punkty jakie nasi zawodnicy zdobyli w tych zawodach, przełożyły się na zdecydowane zwycięstwo województwa śląskiego.