Otwarcie sezonu czwartków lekkoatletycznych

Pierwsza tegoroczna edycja „Czwartku Lekkoatletycznego” po hasłem „Sport alternatywą uzależnień”, odbyła się 04.04.2019 na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym. Wzięło w niej udział 254 dzieci i młodzieży ze szkół Podstawowych. Rywalizacja przebiegała w konkurencjach lekkoatletycznych ( 60 m, 100 , 300 m, 600 m, 1000 m , chód sportowy 1000 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczka palantową ). Najlepsi uczestnicy otrzymali medale oraz dyplomy. Nad sprawna organizacją imprezy, która trwała 2 godz. czuwała komisja sędziowska oraz obsługa medyczna. Organizatorem był Częstochowski Klub Sportowy „Budowlani”.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetowych Urzędu Miasta Częstochowy.

prev next

Mikołajkowy Czwartek Lekkoatletyczny 07.11.2018

Częstochowski Klub Sportowy Budowlani był organizatorem Mikołajkowego Czwartku Lekkoatletycznego. W imprezie, która odbyła się w hali IV LO im.
H. Sienkiewicza, wzięło udział ponad 70 dzieci i młodzieży ze Szkół Podstawowych. Rywalizacja przebiegała w następujących konkurencjach 60 m, 300 m, 600 m zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Była to wspaniała zabawa na sportowo. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, dyplomy i słodycze, natomiast najlepsi dodatkowo medale.

prev next